Szukaj

Bielizna erotyczna bez tajemnic

Wybierając odpowiednią bieliznę na co dzień staramy się, aby była jak najmniej widoczna, maskowała mankamenty naszej sylwetki i jednocześnie była maksymalnie wygodna. Nic w tym dziwnego, skoro w bieliźnie spędzamy kilkanaście godzin dziennie. Zupełnie innymi kryteriami kierujemy się przy wyborze bielizny erotycznej.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Jak dobierać bieliznę erotyczną
  • co warto wiedzieć na temat bielizny erotycznej

Wybierając bieliznę erotyczną skupiamy się przede wszystkim na tym, jak wyglądają poszczególne jej elementy w kompozycji z naszym ciałem. Ma ona uwypuklać zalety naszego ciała, być maksymalnie widoczna. Jej podstawową zasadą jest eksponować, fascynować, odkrywać.

Bielizna erotyczna – jak wybrać i na co zwracać uwagę

Dobór bielizny erotycznej zależy od naszych indywidualnych preferencji. Do bielizny erotycznej możemy zaliczyć zarówno bodystocking jak i biustonosze, majtki czy kabaretki. Warto pamiętać o tym, że bielizna erotyczna różni się znacznie od bielizny normalnej. Przede wszystkim wykonana jest z innych materiałów, takich jak jedwab, satyna, tiul, koronka. Z drugiej strony bielizna erotyczna ma wiele zdobień takich jak haftki, wstążki, kokardki i inne. Przede wszystkim ma spełniać dwie funkcje. Z jednej strony przyciągać wzrok, z drugiej strony dzięki takim udogodnieniom jak tasiemki, czy wstążki bielizna jest łatwiej zdejmowana, a także lepiej się ją zakłada.

Na rynku znajdziemy wiele wariantów bielizny erotycznej, w tym bieliznę erotyczną soft czyli lekko zmysłową i kuszącą bieliznę, której podstawą przede wszystkim stanowią satyna czy koronka.  Bielizna w stylu soft ma przede wszystkim uwydatnić zmysłowość ciała i uwypuklić atuty. Jest delikatna i kusząca jednocześnie.

Dla bardziej odważnych dostępne są erotyczne gorsety czy erotyczne body uwypuklając biust ozdobione koronką haftami bogate w wycięcia pobudzające zmysły dobór odpowiedniego elementu bielizny erotycznej zależy od naszych indywidualnych upodobań

Dla pań odważnych i lubiących eksperymenty z bielizną erotyczną idealnie nadadzą się bodystocking, wykonane najczęściej z prześwitujących materiałów i siateczki, np. koronkowe bodystocking. Bodystocking zakłada się na całe ciało, eksponując atuty kobiecej sylwetki. Bodystocking najczęściej dostępne jest w kolorze czarnym, jednak w sklepowych ofertach znajdziemy je także w bieli, beżu lub czerwieni. Kupując bodystocking warto pamiętać o tym, że dostępne jest ono w rozmiarze uniwersalnym.

W sklepach dostępne są także komplety do przebierania się. Na przykład strój Pani Mikołajowej, pokojówki, sprzątaczki, policjantki lub inne. Pozwala to na spełnienie najskrytszych marzeń w sypialni, zarówno u partnera jak i partnerki.

Erotyczna bielizna, bodystocking damskie. Najważniejsze jest to, by dobrze czuć się w kupionym komplecie

Wybierając bieliznę erotyczną pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest to, żeby osoba ubiegająca dany komplet czuła się w nim komfortowo i swobodnie. Musi przede wszystkim pasować do danej osoby i sprawiać jej przyjemność. Kupując na prezent bieliznę erotyczną pamiętajmy o tym czego potrzebuje nasza partnerka, a nie spełniajmy jedynie własnych fantazji erotycznych.

Pamiętajmy też o kolorach bielizny erotycznej. Zmysłowa bielizna erotyczna jest najczęściej do zakupienia w kolorach beżu, bieli, czerwieni i czerni (np. na zaelia.pl). Ważna jest tutaj symbolika kolorów. Biel to czystość i niewinność, a czerwień to żywiołowość i duży temperament. Czerń wiadomo – elegancja, klasyka oraz zmysłowość. Warto pamiętać o tym, że producenci bielizny i szczególnej bielizny erotycznej stawiają nie tylko na design bielizny, ale także na jej komfort, jakość wykonania oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu kobieta może czuć się zarówno bardzo komfortowo jak i zmysłowo. Bielizna erotyczna ma na celu przede wszystkim uwypuklić kobiecy seksapil. Dzięki różnorodności modeli i elementów bielizny erotycznej każda kobieta znajdzie coś dla siebie.