Szukaj

Hurtownia markowej odzieży męskiej – jak wybrać odpowiednią?

Jeśli prowadzisz lub masz w planach założyć sklep stacjonarny, lub internetowy z odzieżą męską, to niewątpliwie musisz wybrać odpowiednią hurtownię markowej odzieży męskiej. Dobry wybór może ułatwić Ci start, zły zaś przysporzyć problemów, a nawet doprowadzić do bankructwa.

Hurtownia markowej odzieży męskiej – czym się kierować przy wyborze?

Przy wyborze hurtowni musisz zwrócić uwagę na wiele kwestii, m.in.:

  • Historię hurtowni, jak długo jest na rynku.
  • Opinie klientów.
  • Bogactwo oferty (czy sprowadza jedną, czy wiele marek, najlepiej byś wszystkie zamówienia robił w jednej hurtowni, pozwoli to zaoszczędzić czas, formalności i uzyskać lepszą cenę).
  • Możliwość spotkania się w formie stacjonarnej i zobaczenia magazynu (chociaż przy rozpoczęciu współpracy lub przy nowych, niepewnych firmach – zawsze masz pewność, że hurtownia istnieje naprawdę, a w dzisiejszych czasach oszustwa zdarzają się w każdych branżach).
  • Gwarancją jakości i oryginalności odzieży markowej. Jest to kluczowe, ponieważ rynek europejski coraz częściej jest zalewany wątpliwej jakości podróbkami z rynku wschodniego.

Pamiętaj, że cena jest ważna, ale nie najważniejsza. Często znacznie tańsze propozycje oznaczają nieposortowany towar (możesz trafić odzież niepotrzebną w Twoim sklepie, niższej jakości lub uszkodzoną) oraz wątpliwego sprzedawcę. W dzisiejszych czasach naprawdę nie jest problemem ściągnąć nieoryginalne produkty znanych marek, które produkowane są na rynkach wschodnich. Są bardzo niskiej jakości, których materiały nie przypominają w żadnym stopniu oryginałów. Jeśli trafią one do sprzedaży do renomowanych sklepów oferujących oryginalną odzież w cenach standardowych, bardzo szybko klienci dadzą najgorsze opinie o sklepie, jednocześnie oskarżając właściciela sklepu o oszustwo.

Hurtownia markowej odzieży męskiej – jakie marki są najpopularniejsze?

Marki premium bez najmniejszej wątpliwości są i będą bardzo popularne. Jednymi z najchętniej wybieranych producentów ubrań markowych są: Armani, Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein, Hugo Boss, Karl Lagerfeld czy Pierre Cardin. Każdy z tych producentów jest ceniony ze względu na rozpoznawalność marki, najwyższej jakości materiały użyte w produkcji oraz najciekawsze modowe stylizacje. Pamiętaj, że w każdym sklepie z odzieżą markową męską powinny być również odpowiednie akcesoria, takie jak paski, portfele, okulary i inne dodatki. Wybierając hurtownię, pamiętaj, by miała ona w ofercie również powyższe akcesoria. Idealnie więc sprawdzi się hurtownia odzieży męskiej markowej Naleo, która proponuje swoim klientom szeroką ofertę najlepszych światowych marek premium oraz akcesoriów.